تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تارک خودرو: تارک خودرو یکی از با سابقه ترین و پیشرفته ترین تعمیرگاه ها در زمینه تعمیر و سرویس خودروهای روز دنیا می باشد.

چرا تعمیرگاه گیربکس تارک خودرو:

تعمیرگاه تخصصی تارک خودرو با داشتن کادری مجرب و کار آموزده تجربه ی بسیار زیاد در تعمیرات گیربکس اتوماتیک.

مفتخر است به شما دوستان سرویس های ویژه تعمیرات گیربکس اتوماتیک را ارائه دهد.

خدمات تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تارک خودرو:

تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک، الکترونیک، تیپ ترونیک با کادر فنی مجرب.

لوازم یدکی فابریک، جدیدترین دستگاه ها و استاندارد فنی بالا 

نحوه عیب یابی

یکی از دلایلی که توانستیم در تعمیرات گیربکس اتومات بنز، بی ام و، هیوندای، تویوتا، لکسوس و دیگر خودروها موفق باشیم این بوده است که قبل از بازکردن گیربکس، خوب به درخواست مشتری گوش می دهیم و سپس با تست دیاگ و فشار روغن گیربکس و تست جاده به عیوب اصلی گیربکس پی برده و جواب قاطع به مشتری می دهیم

افتخار ما مدارک رسمی ما

ما با داشتن کادری مجرب و کار آزموده با داتشن مدارک رسمی تعمیرات تخصصی خودرو های روز دنیا در تعمیرات انواع عیوب خودروها توانسته ایم در قبولی تعمیرات با نمرات عالی در خدمت شما عزیزان باشیم.

ما علاقه زیادی داریم تا مشتریان ما یک شناخت کلی از سیستم گیربکس اتوماتیک داشته باشند که این موضوع باعث می شود تا هم بتوانند خود ایرادات خودروی خود را تحلیل کنند و هم در نحوه ی استفاده از آن آگاه تر باشند.

سیستم خودروی گیربکس اتوماتیک از دو قسمت کلی کامپیوتر یا یونیت کنترل گیربکس و مجموعه گیربکس تشکیل یافته است.

عکس

کامپیوتر گیربکس

یونیت کنترل گیربکس

یونیت کنترل گیربکس نقش تصمیم گیری در انتخاب دنده با توجه به سرعت خودرو و میزان فشرده شدن پدال گاز و دور موتور و چند پارامتر فرعی دیگر دارد.

به عباراتی چنانچه راننده احساس کند سیستم پاسخ مناسب در انتخاب دنده موردنظر را به او نمی دهد می توان اشکال را در قسمت کنترلی سیستم دانست.

وظیفه دیگر کامپیوتر گیربکس آن است که همواره در طول زمان رانندگی گیربکس را از نظر عملکرد صحیح در ایجاد نسبت دنده مناسب و همچنین تست قسمتهای برقی داخل گیربکس بررسی نماید و چنانچه ایرادی دیده شد که خطای مربوط را صادر کرده و با نمایش چراغ هشدار یا پیغام خطا راننده را از بروز ایراد در سیستم مطلع نماید.

عکس


آدرس تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تارک خودرو

بنر تخفیف

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تارک خودرو با مدیریت مهندس محمد میرزایی یکی از آن محدود تعمیرگاه ها می باشد که با تجربه و سابقه درخشان، ابزارهای مخصوص و با تکیه بر تجربه فنی نیروهای کارآمد خود اقدام به رفع مشکلات و سرویس دهی خودروهای بی ام و می کند. بعد از خدا یک دهه رضایت مشتری پشتیبان کار ماست.
 
آدرس: تهران – جاده مخصوص کرج-نرسیده به ایران خودرو- خ امید-دوم شرقی پلاک 9
 
همراه: 09103003004
 
ایمیل: m.mirzaei.2307 [@] gmail.com
ثابت: 44905620-021

No votes yet.
Please wait...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *