تعمیرگاه لکسوس تارک خودرو

تعمیرگاه لکسوس تارک خودرو: تارک خودرو یکی از با سابقه ترین و پیشرفته ترین تعمیرگاه ها در زمینه تعمیر و سرویس خودروهای روز دنیا می باشد.

خدمات تعمیرگاه لکسوس تارک خودرو:

اگر صحبت از کیفیت بشود برند تویوتا از ذهن هر فردی  که با خودرو آشنایی دارد عبور میکند و اگر صحبت از کیفیت و لوکس بودن همزمان شود می توان لکسوس را به عنوان یک برند حرفه ای معرفی کرد چنانچه شما صاحب خودروی لکسوس هستید حتما میدانید که این برند همان برند لوکس خودروهای تویوتا است و از نظر پیشرفتگی و کیفیت نیز در سطح بالاتری  قرار دارد لذا تعمیرات آن نیز به یک تعمیرگاه مجهز و متخصص نیاز دارد. ما اینجا در مجموعه تارک خودرو با تجربه در زمینه تعمیرات انواع لکسوس های موجود در ایران  ماننده RX350 ،ES350 ،IS300c ،IS250 ،GS250 ،ES250 ،IS300 و لکسوس NX و همچنین لکسوس GS430 ،LS460 ،LX570 و با دسترسی به تمامی نقشه های  برقی و راهنمای تعمیرات کمپانی لکسوس آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشیم.

 

تعمیرگاه لکسوس تارک خودرو

تعمیرگاه لکسوس تارک خودرو

تعمیرگاه لکسوس تارک خودرو

تعمیرگاه لکسوس تارک خودرو

تعمیرگاه لکسوس تارک خودرو

 

از ضمانت تارک خودرو در زمینه خودروهای لکسوس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انجام کلیه سرویس های دوره ای و تعویض لوازم مصرفی .
  • تعمیر موتور خودروهای لکسوس با حداقل لوازم مورد نیاز به خصوص تعمیرات گیربکس اتوماتیک RX350 که دارای ایرادات ذاتی بوده و باعث خورد شدن بلبرینگ داخل گیربکس می شود که در طی تعمیرات این ایرادات ذاتی نیز برطرف میگردد.
  • تعمیرات رادار لکسوس های مختلف که قطعه ای پر هزینه محسوب می شود و کالیبره و تنظیم آن نیازمند مهارت و ابزارها و دستگاه های مخصوص است.
  • تعمیر انواع بردهای الکترونیک و کامپیوتری لکسوس و رفع ایرادات برقی تمامی آپشن ها و امکانات انواع خودروهای لکسوس که نیازمند نقشه های برقی  کمپانی مربوطه است و این امکانات  تماما در مجموعه تارک خودرو موجود می باشد.
  • تعمیرات سیستم تعلیق و جلوبندی و فرمان برقی لکسوس در تمامی مدل ها و تعمیرات سیستم های کمکی ترمز از جمله ABS ،VDC، و تعمیرات پمپ ترمز برقی تمامی  مدل های لکسوس از جمله لکسوس GS430که آثار خرابی آن بسیار زیاد است.
  • تعمیرات کامپیوتر ایربگ و کمربندها در خودروهای تصادفی و تعویض داشبرد و ایربگ ها به صورت تخصصی جهت ایجاد امنیت خودرو مانند روز اول .
  • عیب یابی با دستگاه دیاگ اصلی کمپانی لکسوس یعنی دستگاه techstream .
  • تعمیرات تخصصی خودروهای هیبریدی لکسوس ماننده NX300 و تعمیرات تخصصی NX Turbo به کمک دستگاه عیب یابی اورجینال و نقشه های برقی منطبق با خودروهای موجود در ایران .
  • تعمیرات سقفهای کروک در خودروهای لکسوس IS
  • رفع ایراد ضعیف بودن ترمز در برخی از خودروهای لکسوس و خصوصا لکسوس RX

آدرس تعمیرگاه تارک خودرو
بنر تخفیف
 
تعمیرگاه لکسوس تارک خودرو با مدیریت مهندس محمد میرزایی یکی از آن محدود تعمیرگاه ها می باشد که با تجربه و سابقه درخشان، ابزارهای مخصوص و با تکیه بر تجربه فنی نیروهای کارآمد خود اقدام به رفع مشکلات و سرویس دهی خودروهای بی ام و می کند. بعد از خدا یک دهه رضایت مشتری پشتیبان کار ماست.
 
آدرس: تهران – جاده مخصوص کرج-نرسیده به ایران خودرو- خ امید-دوم شرقی پلاک 9
 
همراه: 09103003004
 
ایمیل: m.mirzaei.2307 [@] gmail.com
ثابت: 44905620-021

 

Contact usConnecting...
created by TelegramWordpress.com