۱۰ خودروی لوکس برتر سال ۲۰۱۸

۱۰ خودروی لوکس برتر سال ۲۰۱۸

[smart-photo background_color=”#dedede” title_expanded=”true” transition=”rotateCarouselBottomOut_rotateCarouselBottomIn” transition_backward=”moveToRightFade_moveFromLeftFade” transition_rows=”4″ slideshow_autostart=”true”]

[/smart-photo]

خودروهای لوکس توسط تجربیات رانندگی شخصی، گستردگی سطح تکنولوژی بکار رفته و فیلترهایی از این دست مشخص نمی شوند. اما سطح پرستیژ ( اعتبار ) می تواند برای آنها کلاسی بالا به ارمغان آورد.

خودروهای لوکس – خودروهای کاربردی نیز نامیده می شوند – چرا که باید طیفی گسترده از مهارت ها را به نمایش بگذارند. اینها ماشین هایی هستند که مدیران رتبه بالا برای رانندگی انتخاب می کنند و یا به احتمال زیاد انتخابشان این نوع خودروها است. این به این معنی است که آن ها نیاز به راحتی فوق العاده در صندلی های جلو و عقب و سواری صاف و ابریشمی دارند.

سطوح بالای تکنولوژی و اطلاعات سرگرمی یک الزام و سیستم های اتصال که اجازه می دهند ماشین به تلفن همراه وصل شده و از دفترچه تلفن همراه استفاده کند جزو ضروریات مهم می باشد.

این لیست شامل خودروهای ویژه ای بوده که هم در رانندگی عالی و هم بطور باور نکردنی راحت هستند – خودروهایی که در رتبه بندی ما حضور دارند هر دو قابلیت ذکر شده را دارا می باشند.

 

این مطلب در حال تکمیل می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *