تعمیرگاه سانگ یانگ تارک خودرو

تعمیرگاه سانگ یانگ تارک خودرو: سانگ یانگ یکی از شرکت های برتر کره جنوبی می باشد. که بخاطر طراحی های خاص، پیشرفته و منحصربفرد و همچنین قابلیت های برجسته محصولاتش توانسته مورد لطف و توجه مشتریان بازار خودرو در کره جنوبی و سراسر جهان قرار بگیرد.

این شرکت خودروساز به منظور گسترش سهم فروش خود در بازارهای جهانی صنعت خودرو و حفظ جایگاه عالی خود در تولید خودروهای شاسی بلند، گستره ی کاملی از محصولات شاسی بلند را تولید نمود که در ایران نیز با خودروهای سانگ یانگ رکستون، سانگ یانگ کوراندو ۲٫۳، سانگ یانگ کوراندو پرمیوم، سانگ یانگ کوراندو اپتیموم، سانگ یانگ تیوولی، سانگ یانگ رودیوس، سانگ یانگ کایرون، سانگ یانگ اکتیون، سانگ یانگ چیرمن ۵۰۰S حضور پرقدرتی دارد.

 

[metaslider id=164]

 

تعمیرگاه سانگ یانگ تارک خودرو تضمین می نماید ایراد خودروی شما را به درستی تشخیص داده و عیوب خودرو را یک بار و به صورت کامل برطرف نماید که این خواسته اصلی مشتریان ما می باشد و از طرفی با کمترین هزینه و تنها با تعویض قطعات واقعا معیوب رضایت کامل مشتریان را برآورده نماید. تارک خودرو با فضایی کارگاهی دارای ۱۶ جایگاه تعمیراتی فعال و امکانات تعمیرگاهی کامل، آماده ارائه خدمات تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

خدمات تعمیرگاه سانگ یانگ تارک خودرو:

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک و موتور

تعمیر سیستم های الکترونیک و عیب یابی و تعمیر کلیه کنترل یونیت ها

تعمیر سیستم جلوبندی و سیستم تعلیق عقب

تعمیر کنترل یونیت ایربگ و کمربند ها

انجام سرویس های دوره ای و مصرفی

تعمیرگاه سانگ یانگ تارک خودرو

تعمیرگاه سانگ یانگ تارک خودرو

تعمیرگاه سانگ یانگ تارک خودرو

 

تعمیرگاه سانگ یانگ تارک خودرو با مدیریت مهندس میرزایی یکی از آن محدود تعمیرگاه ها می باشد که با تجربه و سابقه درخشان، ابزارهای مخصوص و با تکیه بر تجربه فنی نیروهای کارآمد خود اقدام به رفع مشکلات و سرویس دهی خودروهای سانگ یانگ می کند. بعد از خدا یک دهه رضایت مشتری پشتیبان کار ماست.

همراه: ۴ ۳۰۰ ۳۰۰ ۰۹۱۰
 
ایمیل: m.mirzaei.2307 [@] gmail.com
ثابت: ۴۴۹۰۵۶۲۰-۰۲۱
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت “تماس با تارک خودرو” استفاده کنید.
 
مسیر ۱: اتوبان شیخ فضل الله، خروجی دوم پارک چیتگر به جاده مخصوص، بعد از گروه بهمن، خ امید، دوم شرق پ ۹
مسیر ۲: اتوبان آزادگان، خروجی شهید لشگری غرب نرسیده به ایران خودرو، خ امید، دوم شرقی، پلاک ۹
مسیر ۳: کیلومتر ۱۲ جاده مخصوص کرج، بعد از گروه بهمن، خ امید کوچه دوم شرقی پلاک ۹
 


کروکی تعمیرگاه

بررسی سانگ یانگ تیوولی

رتبه بندی کلی ما:

چگونه در ازدحام و شلوغی دوام می آورید؟ برای SUV های کوچک، تحمل این موضوع بسیار دشوار بود، زیرا این بازار پر منفعت شامل تولید کنندگان زیادی است که مدل های جدیدی را ارائه می دهند و برای فروش رقابت می کنند. این کار برای سانگ یانگ به عنوان یک برند ناشناخته در انگلستان دشوار تر نیز می شود. با این حال، تولید کننده کره ای SUV کوچک تیوولی خود را ارزان تر از همه رقبای اصلی خود تولید کرده است، به جز داسیا داستر (Dacia Duster). این بدان معنی است که حتی در بخش تولید SUVهای کوچک که بسیار پر رقابت است، هزینه پایین تیوولی برای تضمین آن در نگاه دوم کافی است. او با رقبایی مانند نیسان جوک و کیا سول رقابت می کند. این اتومبیل ها ظاهر و احساس یک اتومبیل خارج از جاده را دارند، اما هزینه های عملکرد آنها بیش تر شبیه به خانواده هاچ بک می باشد. با این حال، به یاد داشته باشید که رانندگی با این خودروها در جاده مناسب تر از طی کردن راه های غیر هموار است. این قطعا در مورد تیوولی نیز صدق می کند، هر چند بر خلاف رقبای ذکر شده، می توانید در شرایط دشوار نیز به صورت دو محوری با آن رانندگی کنید که در این انتخاب بنزین ۱٫۶ لیتری یا دیزل ۱٫۶ لیتری، همراه با جعبه دنده دستی شش سرعته در اختیار شماست.

 

رانندگی با آن چطور است و تا چه اندازه آرام است؟

عملکرد سانگ یانگ تیوولی

تیوولی با موتور بنزینی ۱٫۶ لیتری، نسبت به دو هم تراز خود، یعنی کیا سول و نیسان جوک کند تر است. بر خلاف جوک که از یک موتور شارژ کننده توربین برای ایجاد نیروی سطح پایین اضافی استفاده می کند، موتور بنزینی در تیوولی به طور طبیعی خالی می شود، بنابراین در کم تر از ۳۰۰۰ دور در دقیقه ( rpm ) کاملا کند است. موتور دیزل گزینه بهتری است و در حالی که هم چنان در سرعت کامل، سریع نیست، اما یک شیب سالم تر از گشتاور پایین بدان معنی است که می توانید آرام تر حرکت کنید و در بزرگراه ها بدون نیاز دائم به تغییر دنده، سرعت خود را افزایش دهید. انتخاب جعبه دنده شش سرعته دستی یا اتوماتیک، باعث ایجاد تفاوت در عملکرد می شود و حتی نمونه های ۴WD نیز در جاده سرعت خوبی خواهند داشت.

آسودگی در رانندگی با سانگ یانگ تیوولی

رانندگی با تیوولی در هر جاده ای به غیر از یک جاده هموار، با نا آرامی های زیادی همراه و البته حتی در سطوحی که نقص جزئی دارند نیز باز هم موجب نا آرامی خواهد شد، اما گودال های عمیق بیش ترین مشکل را ایجاد کرده و باعث لرزیدن و صدای ضربه در کابین می شوند. در جاده های باز که دارای شیب و برآمدگی هستند، به دلیل تعدیل ضعیف به خصوص از پشت اتومبیل، توقف زیادی وجود دارد. خوشبختانه، رانندگی تحت تاثیر چرخ های بزرگ تر نیست، بنابراین، در صورت وجود چرخ های ۱۸ اینچی که در تریم EX مطلوب ما استاندارد هستند، تفاوت زیادی ایجاد نمی شود. علاوه بر این، به یاد داشته باشید که کیا سول و نیسان جوک کمی بهتر هستند، هر چند گفته می شود که رانندگی با آن ها نیز آسان نیست.

 

کنترل سانگ یانگ تیوولی

در حالی که کنترل تیوولی ایمن و مطمئن است، اما رانندگی با آن در جاده ها به اندازه کیا سول بدون لغزش نیست. در پیچ ها، گردش بدنه بیش تری وجود دارد و به آسانی متوجه خواهید شد که تایر های جلو به اندازه کافی عریض هستند. گفته می شود که فرمان تیوولی بد نیست. فرمان آن واکنشی و دقیق است و دارای یک دکمه برای تغییر وزن می باشد، هر چند حالت Comfort طبیعی ترین حالت است ولی تنظیم Comfort باعث می شود کار با فرمان در زمان پارک کردن آسان تر باشد، که با یک دایره چرخش ثابت فرمان همراه است و تیوولی را به یک اتومبیل آسان برای رانندگی در شهر تبدیل می کند. رانندگی دو محوری فقط در مدل های دیزل امکان پذیر است، اما این حالت فقط در صورتی توصیه می شود که خارج از شهر زندگی کنید و فکر کنید که اصطکاک اضافی در شرایط لغزنده، هزینه اضافی را توجیه می کند.

 

تنظیم سانگ یانگ تیوولی

موتور پترول ۱٫۶ لیتری به طور منطقی در دور موتور های پایین تنظیم شده است، اما در ۳۰۰۰ rpm، قبل از رسیدن به ۴۰۰۰ rpm قدرت پیدا می کند. این موضوع مشکل کوچکی است چرا که بیش تر عملکرد آن در دور موتور های بالا قابل مشاهده است. هر چند نوع دیزل صدای بیش تری دارد، اما این واقعیت که برای افزایش سرعت به دور موتور زیادی نیاز ندارید، بدان معنی است که نوع دیزل بهتر است. در نوع بنزینی نیز پدال شتاب دهنده حساس تری وجود دارد، که باعث آسان شدن افزایش دور موتور پس توقف می باشد.  این موضوع بعلاوه ترمز های جزئی به رانندگی آسان با تیوولی در شهر کمک می کنند. هر دو جعبه دنده به خوبی کار می کنند. مدل شش سرعته دستی دارای یک دریچه مثبت و حرکت هموار و صاف است، که فقط یک نیروی سنگین باعث بر هم خوردن این آرامش می شود در عین حال، جدا از ضربه شدید، اتومبیل آرام و کاملا یکنواخت است.

اما در صورت ضربه های شدید و ناهمواری های زیاد بر سطح جاده، صدای زیادی وارد کابین می شود، و زمانی که به حدود ۶۰ مایل در ساعت می رسید، مقدار قابل توجهی باد و سر و صدای جاده نیز وجود خواهد داشت که این موارد می توانند از معایب این خودرو به شمار روند.

 

طرح داخلی

طرح داخلی، اندازه و رنگ

وضعیت رانندگی سانگ یانگ تیوولی

شما ارتفاع صندلی راننده روی همه تریم ها را تنظیم می کنید، هر چند حتی در پایین ترین تنظیمات، هنوز به اندازه کافی بالا نشسته اید. به غیر از آن، این اتومبیل از صندلی راحتی برخوردار است. فرمان تیوولی به سمت داخل و خارج و همچنین بالا و پایین حرکت می کند، بنابراین، صرف نظر از سایز خود می توانید وضعیت رانندگی راحتی داشته باشید.

به طور کلی، سوویچ ها و دکمه ها به راحتی در دسترس قرار دارند و به وضوح مشخص شده اند، که استفاده از آن ها را در یک نگاه و در حین حرکت آسان می سازد.

 

دید سانگ یانگ تیوولی

اگر هدف شما از خرید SUV، دستیابی به دید مسلط از جاده است، تیوولی شما را ناامید نمی کند. شما با نگاه کردن به شیشه جلو اتومبیل و ستون های باریک جلویی آن در هر طرف، دید نسبتا بدون مانعی از رو به رو را به دست خواهید آورد. هر چند، در قسمت پشت اتومبیل، دید کم تری وجود دارد. پنجره عقب و ستون های ضخیم در قسمت عقب مانع دید می شود. اگر تریم های EX بالایی و ELX یک دوربین عقب دستی داشته باشند، چنین مشکلی وجود نخواهد داشت، در حالی که ELX  دارای سنسور های پارک جلو و عقب است.

 

سیستم infotainment  سانگ یانگ تیوولی

 حتی مدل های SE سطح ورودی، موارد اساسی مانند رادیو FM با شش بلند گو، و قابلیت بلوتوث و MP3 را دارا می باشند. شما باید با یک صفحه LCD کوچک کار کنید که می تواند به راحتی مورد استفاده قرار گیرد. کنترل های صوتی استاندارد که روی فرمان نصب شده اند، کارکرد های اساسی هستند که در حین حرکت مورد استفاده قرار می گیرند. با یک درجه ارتقا به تریم EX ، یک صفحه نمایش لمسی رنگی ۰٫۷ اینچی در مرکز خواهید داشت. این سیستم بسیار کاربردی است و در حالی که ممکن است طرح ها به اندازه سول، خوب نباشند، منوها به راحتی قابل فهم هستند و دستورات شما را سریعا پردازش می کنند. در نسخه ELX سطح بالا از همین سیستم صفحه نمایش لمسی استفاده می شود، در حالی که امتیاز یک مکان یاب توسعه یافته توسط Tom Tom نیز به آن اضافه شده است. دو سوکت ۱۲ ولت و همچنین یک  USB و اتصال aux در همه مدل ها استاندارد هستند. این ها بالای دنده و در محدوده دسترسی افرادی قرار دارند که روی صندلی جلو نشسته اند. یک پورت HDMI در مدل های ELX وجود دارد. برخلاف رقبای تیوولی، رادیوی DAB حتی یک گزینه نیست.

 

کیفیت ساخت سانگ یانگ تیوولی

بدیهی است که سانگ یانگ تیوولی با کیفیت فضای داخلی تیوولی تلاش کرده است؛ از نظر قیمت بد نیست، اما همچنان نسبت به رقبای خود عقب است. به اطراف کابین و رنگ روی داشبورد بالا نگاه کنید، سایر مواد پلاستیکی ارزان قیمت به نظر می رسند و نسبت به مواد لمس کردنی و قوی که به عنوان مثال در کیا سول وجود دارند، متفاوت هستند. بخش هایی سیاهی در اطراف صفحه infotainment و دستگیره درب جلو در تریم های بالایی EX و ELX وجود دارند، اما حتی این ها نیز مسئله را حل نمی کنند. بسیاری از دکمه ها، به خصوص دکمه هایی که روی حلقه مرکزی قرار گرفته اند، برای کسانی که از سول استفاده کرده اند، راحت نیستند.

 

فضا و قابلیت کاربرد

چگونه از عهده افراد و شلوغی بر می آید؟

فضای جلوی سانگ یانگ تیوولی

ورود و خروج از تیوولی به دلیل وجود در های گسترده و موقعیت نسبتا بالای صندلی آسان است. هنگامی که در آن هستید، متوجه خواهید شد که این مدل از نظر حتی برای بزرگترین رقبا یک همتا است. صندلی های جلو فضای زیادی برای حرکت به سمت جلو و عقب دارند و برای بزرگسالان با سایز های مختلف راحت هستند. افراد قد بلند از فضای زیاد برای سر و پا لذت می برند. قسمت مخزن نیز خوب است. هر یک از در های جلو دارای پاکتی است که در قسمت جلویی خود ظرفیت نگه داشتن یک بطری آب ۱٫۵ لیتری را دارد و فضای پشت آن برای قرار دادن یک نقشه یا چتر کوچک مناسب است. در کنسول مرکزی یک صفحه در مقابل دنده وجود دارد که جایگاه گوشی هوشمند است، و پشت دنده دو جای لیوان مشاهده می شوند و یک مخزن زیر دسته صندلی مرکزی وجود دارند. رو به روی مسافر یک جعبه دستکش با اندازه مناسب و فضایی برای اشیاء کوچک در نظر گرفته شده است.

 

فضای پشت سانگ یانگ تیوولی

تیوولی با شکل جعبه مانند و خط سقف بالای خود، در قسمت عقب به اندازه یک SUV کوچک جادار است. فضای آن گسترده تر از کیا سول است – به اندازه کافی بزرگ است و باعث می شود نیسان جوک کاملا کوچک به نظر برسد. حتی زمانی که صندلی های جلو به سمت عقب حرکت داده شوند، در قسمت عقب برای دو فرد بزرگسال قد بلند فضای کافی وجود دارد- فضای کافی برای سر و پا وجود دارد. حتی به دلیل پهنای صندلی عقب، و فضای مرکزی پایین برای پا، مسافر سوم احساس محدودیت نمی کند. هر سه صندلی دارای بالش های قابل تنظیم هستند، و یک دسته صندلی تاشو وسط صندلی وجود دارد. هر یک از دو صندلی بیرونی برای نشستن یک کودک مناسب هستند و دارای نقاط نصب ایزوفیکس می باشند. دو پاکت روی هر یک از در های عقب مشاهده می شوند که برای قرار دادن یک بطری آب ۱٫۵ لیتری مناسب است هستند و پشت هر یک از صندلی های جلو، یک فضای الاستیک در نظر گرفته شده است.

 

انعطاف پذیری صندلی سانگ یانگ تیوولی

قابلیت تنظیم ارتفاع برای صندلی مسافر جلو، حتی به عنوان یک گزینه وجود ندارد، هر چند فضای زیادی برای حرکت به سمت جلو و عقب وجود دارد. صندلی ثابت عقب نمی تواند برای افزایش فضای پا رو به جلو حرکت کند، اما پشت صندلی می تواند در حالت ۶۰:۴۰ قرار گیرد. تغییر وضعیت توسط یک اهرم در قسمت بالای هر صندلی امکان پذیر است و برای صاف نگه داشتن آن ها نیازی به بالا بردن تکیه گاه صندلی عقب نیست. با این حال، با یک گام بزرگ پیاده می شوید، مگر این که فضای پا تنظیم شده باشد.

 

فضای پای سانگ یانگ تیوولی

آیا به فضای پای زیادی نیاز دارید؟ تیوولی برای اسباب بازی کودک یا چند چوب گلف فضای کافی دارد. این فضا مناسب، مربع شکل و دارای دهانه ای است که دسترسی آسان را امکان پذیر می سازد. پوشش دهانه بارگیری در تمام مدل ها استاندارد است، به جز مدل SE سطح ورودی. با این حال، فضای پا کامل نیست و به اندازه برخی رقبا انعطاف پذیر نیست. برای شروع، برای بلندکردن وسایل سنگین ، لبه بارگیری بالا است، مگر این که فضای جداگانه ای برای پا وجود داشته باشد. در این جا، مشکل این است که نمی توانید به سادگی مانند نیسان جوک و کیا سول، کف را پایین بیاورید، و ارتفاع کلی فضای پا را کم کنید.

 

قیمت و نظر

هزینه هر روزه، به علاوه قابلیت اطمینان و ایمن بودن آن

هزینه های جاری سانگ یانگ تیوولی

تیوولی به دلیل قیمت پایین و پرداخت نهایی و اختیاری بالای خود به خوبی در یک معامله مالی PCP، با نیسان جوک رقابت می کند. با این حال، بعید است که تیوولی به اندازه نیسان جوک یا کیا سول، همان نسبت از ارزش خود را حفظ کند. بنابراین، اگر شما یک خریدار نقدی هستید، در حالی که ممکن است تیوولی در ابتدا ارزان تر باشد، اما ممکن است در طولانی مدت و در اثر استهلاک هزینه بیش تری برای شما داشته باشد. در حالی که موتورهای تیوولی کارآمد تر از موتور های کیا سول هستند، اما در این مورد، تیوولی بهتر از نیسان جوک نیست. در نتیجه مصرف سوخت بالاتر و خروج CO2 بیش تر نشان می دهد که این اتومبیل نسبت به نیسان هزینه مالیات و سوخت بیش تری خواهد داشت، و اگر شما راننده خودرو یک شرکت هستید، مزایای غیر نقدی بیش تری پرداخت خواهید کرد. حداقل، با یک هزینه منطقی می توانید برای کمک به مدیریت بودجه سالانه خود، یک بسته خدمات پنج ساله را خریداری کنید.

 

تجهیزات سانگ یانگ تیوولی

سطح تجهیزات تیوولی، به واسطه استاندارد های این کلاس بسیار بالا است. به عنوان مثال، بر خلاف مدل های سطح پایه نیسان جوک یا کیا سول، حتی  اساسی ترین SE تیوولی دارای بلوتوث و کنترل کروز است. علاوه بر این، این اتومبیل دارای چرخ های آلیاژی ۱۶ اینچی، تهویه مطبوع و کنترل های صوتی بر روی فرمان است. با این حال، استفاده از تریم EX میانی توصیه می شود. این اتومبیل دارای صندلی های چرمی ۱۸ اینچی، سیستم کنترل آب و هوای دوگانه و یک سیستم infotainment لمسی رنگی ۰٫۷ اینچی می باشد، و با یک دوربین عقب کامل شده است. برای مطابقت آن با رقبای تیوولی، باید چند هزار پوند بیش تر خرج کنید. حتی مدل های ELX از نظر ویژگی های خود از ارزش مناسبی برخوردار هستند، که شامل یک مکان یاب، سنسور های پارک جلو و عقب و چراغ و برف پاک کن اتوماتیک هستند.

 

قابلیت اطمینان سانگ یانگ تیوولی

سانگ یانگ در بررسی قابلیت اطمینان اخیر عملکرد خوبی نداشته ، و نزدیک به پایین لیست بوده است. کیا تقریبا در میانه جدول قرار داشت و نسبتا به تیوولی از موقعیت بهتری برخوردار بود، در حالی که نیسان، که از لحاظ سنتی از نظر قابلیت اطمینان سابقه خوبی دارد، نزدیک به بالای جدول قرار گرفت. تیوولی دارای ضمانت نامحدود و پنج ساله تولید کننده بر اساس مسافت طی شده است، که باعث ایجاد آرامش ذهنی می شود. با این حال، قابل گسترش نیست. فقط کیا سول ضمانت طولانی تری را ارائه می دهد: هفت سال یا محدودیت مسافت ۱۰۰۰۰۰ مایل. نیسان جوک ضمانت معمول سه ساله و ۶۰۰۰۰ مایل را ارائه می دهد.

 

امنیت و ایمنی سانگ یانگ تیوولی

تیوولی تجهیزات ایمنی زیادی دارد. تیوولی دارای هفت ایربگ، از جمله ایر بگ زانوی راننده- می باشد، چیزی که در نیسان جوک یا کیا سول وجود ندارد. کنترل پایداری، کمک شروع تپه و کنترل فشار تایر نیز استاندارد هستند. علاوه بر این، تیوولی در تریم های EX و ELX تجهیزات ایمنی قابل توجهی دارد. کمک حفظ خط، هشدار خروج از خط و توقف های اضطراری خودکار (AEB) استاندارد هستند. حفاظت در برابر سرقت توسط یک هشدار استاندارد و سیستم ضد سرقت موتور انجام می شود، اما کارشناسان امنیت در زمان بررسی تیوولی، تحت تاثیر آن قرار نگرفتند. آن ها از نظر مقاومت در برابر سرقت، و آسیب دیدن به ترتیب سه ستاره و یک ستاره به تیوولی اختصاص دادند. تمام رقبای اصلی آن در این زمینه بهتر عمل می کنند.

 

عکس ۱

 

بررسی سانگ یانگ رکستون G4

نسل جدید رکستون به عنوان شاسی‌بلند پرچمدار سانگ یانگ در بازار جهانی عرضه می‌شود. این محصول پهن پیکر، خودرویی لوکس با توانایی‌های فنی برتر از مدل قبلی است.

کراس‌اورهای بزرگ، مثل تویوتا پرادو و فورچونر، فورد اورست و میتسوبیشی پاجیرو جذابیت زیادی در بازار جهانی دارند. این خودروها، از یک سو به دلیل فضای زیاد در کابین و امکانات رفاهی مناسب، مورد توجه هستند و از سویی دیگر، توانایی‌های بسیار خوبی برای تردد در مسیرهای خارج از جاده و استفاده از سیستم ۲ دیفرانسیل فراهم می‌کنند. در کنار این قابلیت‌ها، آستانه قیمت کمتر از ۳۰ هزار دلار هم برای محصولات این کلاس، وسوسه کننده است.

خودروسازی سانگ یانگ در کره جنوبی، همواره زیر سایه‌ی غول‌های این کشور، هیوندای و کیا فعالیت می‌کند. این برند قدیمی، از نظر تیراژ تولید در سطح غول‌های کره جنوبی نیست؛ اما تلاش می‌کند با قیمت‌گذاری رقابتی و کیفیت ساخت بالا، سهم بیشتری از بازارهای آسیا و استرالیا داشته باشد.

 

عکس۲

 

محصولات فعلی سانگ یانگ علاوه بر رکستون، شامل وانت پیکاپ موسو و کراس‌اور کامپکت تیوولی می‌شود. نسل جدید کوراندو هم، سال جاری معرفی خواهد شد تا تمرکز خودروساز کره‌ای، بر شاسی‌بلندها باشد. در سال ۲۰۱۱، حدود ۷۰ درصد سهام سانگ یانگ به خودروساز بزرگ هند، ماهیندرا فروخته شد تا امروزه با تولید بیش از ۱۲۰ هزار دستگاه در سال، فعالیت کند.

بر خلاف هیوندای سانتافه، رکستون G4 از شاسی چند تکه مستقل از بدنه استفاده می‌کند. ابعاد این خودرو، شامل طول ۴۸۵۰ میلی‌متر با عرض ۱۹۶۰ میلی‌متر است که همراه فاصله‌ محورهای ۲۸۶۵ میلی‌متر و ارتفاع سقف ۱۸۲۵ میلی‌متر ارائه می‌شود. با این حساب، پرچم‌دار سانگ یانگ از هر جهت بزرگ‌تر از کیا سورنتو، هیوندای سانتافه و میتسوبیشی اوتلندر است؛ در حالی که وزن خالص ۲٫۲ تن دارد.

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *