تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو با مدیریت و سرپرستی مهندس میرزایی مدیر و مدرس اسبق هیوندای در ایران، آماده ارائه تمامی خدمات فنی و تخصصی هیوندای در تهران می باشد.

تعمیرگاه تخصصی تارک خودرو تضمین می نماید ایراد خودروی شما را به درستی تشخیص داده و عیوب خودرو را یک بار و به صورت کامل برطرف نماید که این خواسته اصلی مشتریان ما می باشد و از طرفی با کمترین هزینه و تنها با تعویض قطعات واقعا معیوب رضایت کامل مشتریان را برآورده نماید.

این خواسته را به کمک ارتقاء سطح علمی و گذراندن دوره های تخصصی در کمپانی هیوندای در مراکز آموزشی در کشور کره جنوبی و تجربه بیش از ده سال تعمیرات خاص انواع هیوندای و تلاش مستمر نیروها به عمل در آورده ایم.

به طور کلی تعمیرات خودرو به دو دسته تعمیرات عمومی و تعمیرات همراه با عیب یابی می باشد که این موضوع در خودروهای هیوندای نیز صادق است. معمولا تفاوت تعمیرگاه ها و تخصصی عمل کردن آن ها در تعمیرات همراه با عیب یابی خود را نشان می دهد که در یک تعمیرگاه تخصصی به دلیل تکرار شدن عیوب در یک خانواده از خودروها، هم سرعت عمل بیشتر خواهد بود و هم تشخیص اینکه قطعات مورد نیاز چه می باشند و از طرفی قطعاتی که تعمیر برایشان از طرف کمپانی تعریف نشده و باید به صورت مجموعه تعویض گردند، تعمیر خواهند شد زیرا قطعات زیر مجموعه آنها تهیه و یا ساخته می شوند مثلا قطعات پرهزینه ای مانند ABS، ایربگ، یونیت ترمز دستی برقی، رادار، دینام، استارت، یونیت های الکترونیکی، کمک گیربکس و کوپلینگ سیستم ۴WD و …

ما از شما می خواهیم که با شناسایی تعمیرگاه های تخصصی و مراجعه به مجموعه ای که دارای مجوزهای رسمی، پرسنل دوره دیده هستند و با بررسی سابقه تعمیرگاه در جلب رضایت مشتری و معرفی آن ها به دیگر دارندگان خودروهای هیوندای آنها را در بهبود ارائه خدمات و گسترش مجموعه خدماتی خود و دریافت خدمات عالی از آنها یاری رسانید. شما می توانید تصاویر خودروهای در حال تعمیر در سال های مختلف را در قسمتهای مختلف سایت ما تماشا کنید و همچنین نظر سنجی های مشتریان پیشین را مطالعه نمایید.

تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو با فضایی کارگاهی دارای ۱۶ جایگاه تعمیراتی فعال و امکانات تعمیرگاهی کامل، آماده ارائه خدمات تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

خدمات تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو:

از تعمیرات خاص تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیرات گیربکس اتوماتیک تمام مدل خودروهای هیوندای

هیوندای: سنتنیال – سانتافه – توسان – سوناتا – جنسیس – ix55 – النترا – آزرا – الانترا – i40 – i30 – i20 – i10 – ولستر – اکسنت – آوانته

کیا: اپتیما – اسپورتیج – اپیروس – سراتو – سورنتو – کدنزا – موهاوی – پیکانتو

تعمیر موس جنسیس و دکمه روی در

رفع ایراد خاموش کردن سوناتا و توسان IX35

تعمیر رادار گرنجور

تعمیر رادار جنسیس

رفع صدای موتور و CVVTها در ابتدای استارت سر صبح

تعمیر کاتالیزرهای اگزوز انواع خودروهای هیوندای و کیا بدون روشن شدن چراغ چک موتور به شرط افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت

تعمیر خالی کردن ترمز جنسیس ( پمپ ABS ) و پمپ ای بی اس آزرا

عیب یابی برقی با نقشه های اصلی کمپانی

سیستم ضد سرقت و KEYLESS

تبدیل شماره فنی های مختلف ECU به یکدیگر

تعمیر ECU

تعمیر کمربند ایمنی

تعمیر یونیت ایربگ، کامپیوتر ایربگ

تعمیر کلید شیشه بالابر و قفل مرکزی IX55 و مجموعه قفل برقی در هیوندای و کیا

تعمیر کمک جنسیس و عیب یابی سیستم ارتفاع

 

برای کارشناسی خودرو باما تماس بگیرید

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو
تعمیرگاه تخصصی هیوندای تارک خودرو

 

تعمیرگاه هایی که امکانات و تخصص لازم برای تعمیر و سرویس خودروهای مدل بالا را دارند انگشت شمار هستند. از این رو در صنف تعمیرکاران با سابقه و حرفه ای کمتر کسی هست که نام تارک خودرو را نشنیده باشد.
جهت تماس و یا مراجعه به تعمیرگاه می توانید از شماره های ارتباطی و یا از طریق نشانی های مندرج در زیر استفاده فرمایید.
  
همراه: ۴ ۳۰۰ ۳۰۰ ۰۹۱۰
 
 
ایمیل: m.mirzaei.2307 [@] gmail.com
ثابت: ۴۴۹۰۵۶۲۰-۰۲۱
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت “تماس با تارک خودرو” استفاده کنید.
 
مسیر ۱: اتوبان شیخ فضل الله، خروجی دوم پارک چیتگر به جاده مخصوص، بعد از گروه بهمن، خ امید، دوم شرق پ ۹
مسیر ۲: اتوبان آزادگان، خروجی شهید لشگری غرب نرسیده به ایران خودرو، خ امید، دوم شرقی، پلاک ۹
مسیر ۳: کیلومتر ۱۲ جاده مخصوص کرج، بعد از گروه بهمن، خ امید کوچه دوم شرقی پلاک ۹

 کروکی تعمیرگاه


 

معرفی انواع مدل خودروهای هیوندای

معرفی هیوندای ولستر ۲۰۱۹:

مهندسان هیوندای نمونه‌های اولیه نسل جدید ولستر را آزمایش می‌کنند. مدل‌ها نشان می‌دهد که ولستر باز طراحی شده و شکل استاندارد مدل موجود شامل پیکربندی سه در و ظاهر هاچ بک خود را حفظ کرده است. (یک درب در سمت راننده و دو درب در سمت دیگر وجود دارد.)

 

طراحی هیوندای ولستر ۲۰۱۹

ولستر ۲۰۱۹ در نگاه اول، به نظر بسیار شبیه به مدل موجود خواهد رسید اما با ارزیابی دقیق‌تر برخی تفاوت‌ها آشکار می‌گردد. کاپوت پایین‌تر آمده، و به سمت پایین تیز شده است بطوری که به نظر می‌رسد نسخه اغراق شده «پنجره مشبک آبشاری» به کار رفته برای الانترا GT و سوناتای جدید است. چراغ‌ها نازکتر به نظر می‌رسند و شلوغی آنها کمتر شده است.

با حرکت به عقب، طراحی ناهموار درب را مشاهده می‌کنیم از جمله یک درب در سمت چپ و دو درب در سمت راست. از جنبه ایده‌ال، درب عقب همچنان در گوشه پنجره تعبیه شده است. ناحیه شیشه‌ای در سمت راست به لطف لبه باریکتر، اندکی بزرگتر به نظر می‌رسد. از خودروهای تستی قبلی می‌دانیم که ولستر بازطراحی شده، فاصله محوری آن نسبت به مدل قبل اندکی بزرگتر شده که به فضای درونی بزرگتری منجر خواهد شد. خودروی جدید ولستر به لطف مجموعه ساختاری کم ارتفاع تر، توانسته اسپرت‌تر به نظر برسد.

 

موتور هیوندای ولستر ۲۰۱۹

در بخش سیستم انتقال قدرت، گزینه اصلی احتمالا نمونه‌ای از موتور ۴ سیلندر خطی توربوشارژ ۶/۱ لیتری است که در توربو ولستر کنونی وجود دارد و ۲۰۱ اسب بخار توان تولید می‌کند. بالاتر از این ممکن است یک موتور ۴ سیلندر خطی توربوشارژ ۲ لیتری توسط تدارکات هیوندای تولید شده باشد. این موتور با مدل i30 N امسال در خارج به فروش می‌رسد و در بهترین شرایط حدود ۲۴۶ اسب بخار توان تولید می‌کند. با وجود اینکه که i30 N در آمریکا عرضه نخواهد شد، اما با این حال شرایط ارایه ولستر N مهیاست.

 

تاریخ عرضه هیوندای ولستر ۲۰۱۹

هیوندای، ولستر ارتقاء یافته خود را در اواخر ۲۰۱۷ یا اوایل سال بعد رونمایی خواهد کرد. فروش تا سال ۲۰۱۸ و همزمان با رسیدن مدل ۲۰۱۹ آغاز نخواهد شد.

 

هیوندای سانتافه ۲۰۱۹

برای دوره‌های جدید، شیوه‌های نوین ارائه و ارتقای مواد وجود دارد. مدت‌ها پیش بود که سری‌های مختلفی از سانتافه عرضه شد و امروزه، درباره انتشار هیوندای سانتافه جدید ۲۰۱۹ اطلاعاتی وجود دارد که از باز طراحی جدید و بهره مندی گزینه های عملکردی نوین در این کراس‌اوور متوسط خبر می دهد. استفاده از مواد بهتر برای ظاهر بیرونی سانتافه موجب کاهش وزن آن نسبت به نیاکان خود شده است. افزون بر این تودوزی‌های جدید به عنوان نسخه‌های اسپرت و گرند نیز روی قیمت موثر خواهد بود.

 

موتور هیوندای سانتافه ۲۰۱۹

اطلاعات جدید درباره توان موتور تاکنون تایید نشده اما معتقدیم که هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ جدید دارای سیستم ۴ سیلندر هست. با وجود اینکه برخی از منابع باور دارند که این موتور توربوشارژ ۲ لیتری است اما این موتور یکی از ضعیف‌ترین موارد می باشد و بنابراین گمان نمی‌کنیم گزینه اصلی باشد. با این حال V6 جدید به عنوان گزینه‌ای است که همه استانداردها را دارد. با ۳۱/۳ لیتر ظرفیت و گیربکس ۶ سرعته، نتیجه ۲۹۰ اسب بخار توان و ۲۵۰ پوند – فوت گشتاور خواهد بود. این کراس‌اور صرفه‌جویی زیادی در مصرف سوخت ایجاد خواهد کرد.

 

بازطراحی هیوندای سانتافه ۲۰۱۹

ایده کلی مدل جدید هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ بازطراحی شده و طراحی خارجی، با اندکی تغییر در جلو و عقب مشابه نمونه حاضر است. سیستم اطلاعات سرگرمی مدرن، بخشی از داخل آن خواهد بود که سطح جدیدی از فناوری داخلی را ارایه خواهد کرد. همچنین صندلی های راحت با ردیف‌های جدید و سیستم سرمایشی و گرمایشی نیز روی جذابیت کلی آن تاثیر خواهد گذاشت. از سوی دیگر، تغییرات اندکی روی پنجره مشبک و سپر آن با آخرین فناوری LED اعمال می‌شود و در آخر ظاهر خشن با چرخ‌های ۱۹ اینچی، تصویر SUV سایز متوسط جدید را تکمیل خواهد کرد.

 

قیمت و رقبای هیوندای سانتافه ۲۰۱۹

هرچند عرضه نهایی در اواخر ۲۰۱۹ خواهد بود، اما اکنون برخی اطلاعات در مورد آن در دسترس می باشد. هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ جدید عمدتا در بازار آسیا و سپس در آمریکای شمالی موجود است. قیمت تقریبی این خودرو برای واحدهای پایه حدودا ۳۲۰۰۰ دلار و مدل‌های بالاتر قطعا گرانتر هستند. در مورد رقبا، مزدا CX – 5 یکی از رقبای اصلی کراس اوور سانتافه جدید خواهد بود.

 

 

هیوندای وراکروز ۲۰۱۸

تا سال ۲۰۱۲ خریداران کره‌ای قادر به خرید کراس اور وراکروز بودند. اما قطع تولید در این سال، نتیجه افت علاقه خریداران به این خودرو بود. اما به نظر می‌رسد هیوندای آماده بازگشت این SUV است. با پیشرفت سایر بخش‌ها، هیوندای سیستم‌های خود را توسعه خواهد داد و شروع احیای مدل‌های قبلی آسانتر خواهد بود. بنابراین هیوندای وراکروز ۲۰۱۸ می‌تواند خط تولید را احیا کند. اما مدتی بوده است که حضور نداشته بنابراین شمایل، موتورها، ایمنی و سیستم اطلاعات سرگرمی این کراس اوور باید بروزرسانی شود. اکنون رقبا در حال تحول هستند اما وراکروز ایده‌هایی را از برادران و خواهران خود به دست آورده است. سانتافه جدید به همین شیوه عمل می‌کند و اطمینان داریم مشابهت‌هایی بین وراکروز و سانتافه وجود خواهد داشت.

 

موتور هیوندای وراکروز ۲۰۱۸

طبق گزارش‌ها، این کراس‌اور متوسط از موتور ۳/۳ لیتری بهره می‌برد. این یک سیستم بنزینی خواهد بود. با کمک توربوشارژر، این سیستم می‌تواند ۳۷۰ اسب بخار توان و ۳۸۰ پوند- فوت گشتاور تولید کند. این خروجی موتور برای سفرهای راحت و آفرود کافی خواهد بود. با این حال احتمال سیستم هیبریدی نیز وجود دارد اما برای این نسخه اندکی دیر خواهد رسید. از سوی دیگر، احتمال مشاهده هیوندای وراکروز ۲۰۱۸ در نسخه دیزل وجود ندارد. در مورد این خودرو یک چیز خاص است و آن، سیستم انتقال قدرت ۸ سرعه خودکار می‌باشد. محرکه های چرخ جلو، به عنوان پایه هستند در حالی که خریداران می‌توانند این SUV را با وضعیت AWD نیز خریداری کنند.

 

بازطراحی هیوندای وراکروز ۲۰۱۸

با بازگشت مدل جدید، طراحان یک کار دشوار در پیش دارند و آن ساخت یک هیوندای وراکروز ۲۰۱۸ جذاب و مقرون به صرفه می باشد. قرار است مقدار زیادی آلومینیوم برای توسعه آن مصرف شود. اما این به معنی آن است که این SUV به فرم جدیدی در می‌آید. با این حال، طرفداران نباید انتظار زیادی داشته باشند، زیرا تغییرات باید زیبا باشد نه افراطی. اما کراس اور جدیدی را با ظاهر جذاب‌تر و خشن‌تر مشاهده خواهیم کرد که طراحی بصری، آیرودینامیک و مصرف سوخت را به عنوان نتیجه نهایی بهبود می بخشد.

 

نتیجه هیوندای وراکروز ۲۰۱۸

در برخی کشورها، هیوندای وراکروز ۲۰۱۸ را به صورت ix55 می شناسند البته این یک نام اروپایی است. در بخش‌های دیگر جهان، SUV ممکن است دستخوش تودوزی‌های متنوع و خدمات طراحی دیگری شود. هیوندای با قیمت‌های منصفانه آن شناخته می‌شود. در حالی که اغلب رقبا کراس اور متوسط خود را تا حدود ۳۰۰۰۰ دلار قیمت‌گذاری می‌کنند، وراکروز ممکن است برای جذب خریداران بیشتر، ارزانتر باشد.

 

رونمایی از هیوندای سوناتای هیبرید و هیبرید پلاگین ۲۰۱۸ در شیکاگو

 

عکس

 

نمای خارجی جدید مدل‌های سوناتای الکتریکی، با تاکید کمتر بر پنجره مشبک و دینامیک بیشتر در خطوط کاپوت اصلاح شده است.

هیوندای از مدل‌های سوناتا هیبرید و سوناتا هیبرید پلاگین در نمایشگاه خودروی شیکاگو رونمایی کرد. با نمای داخلی و بیرونی جدید، سیستم اطلاعات سرگرمی ارتقا یافته، و کنترل فرمان و شاسی بازمهندسی شده، سوناتا هیبرید و سوناتا هیبرید پلاگین هیوندای ۲۰۱۸ به زودی راهی مراکز فروش می‌شوند.

نمای بیرونی جدید برای مدل‌های سوناتای الکتریکی، با تاکید کمتر بر پنجره مشبک و دینامیک بیشتر در خطوط کاپوت و بهبود کلی در آیرودینامیک اصلاح شده است. چراغ‌های مه‌شکن و چراغ‌های روز LED هستند در حالی که چراغ‌های جلوی استاندارد شامل خمیدگی‌های گوشه‌ای برای دید بهتر می‌باشند.

سیستم انتقال قدرت هیبریدی در مدل‌های سوناتا هیبرید و سوناتا هیبرید پلاگین هیوندای ۲۰۱۸ بر اساس موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری با پاشش مستقیم بنزین و یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته یکسان باقی می‌ماند. سیستم هیوندای دارای قطعات پیشرانش الکتریکی با جایگزینی مبدل گشتاور خودرو و کلاچ با یک موتور الکتریکی است.

در مدل هیبرید سوناتا، موتور یک سیستم ۳۸ کیلوواتی (۵۱ اسب بخار) با یک باتری ۷۶/۱ کیلووات ساعت در کف صندوق عقب می‌باشد. موتور و انجین برای تولید ۱۹۳ اسب بخار (۱۴۴ کیلووات) در ۶۰۰۰ دور بر دقیقه با هم ترکیب شده و می‌تواند در وضعیت تمام الکتریکی با سرعت ۷۵ مایل بر ساعت (۷/۱۲۰ کیلومتر بر ساعت) محرکه تولید نماید. هیوندای می‌گوید مصرف سوخت اولیه برای سوناتا هیبرید mpg 39 (6 l/100km) در شهر، mpg 45 (5.2 l/100km) در بزرگراه، و mpg 42 (5.6 l/100km) به صورت ترکیبی با مسافت کل ۶۵۰ مایل (۱,۰۴۶ km) با شارژ کامل و باک پر می‌باشد.

 

عکس

 

شایان ذکر است که سوناتا هیبرید در مقایسه با مدل‌های بنزینی استاندارد با حجم ۳/۱۳ فوت مکعب (۳۷۷ لیتر) فضای صندوق را هدر نمی‌دهد. صندلی‌های عقب با تفکیک ۶۰/۴۰ متصل باقی می‌مانند و حجم محیط داخلی ۱/۱۰۶ فوت مکعب (۳۰۰۴ لیتر) حفظ می‌شود.

در مدل هیبرید پلاگین، سیستم انتقال قدرت با وجود قدرتمندتر بودن نسخه موتور الکتریکی به میزان ۵۰ کیلووات (۶۷ اسب بخار) و بسته باتری تا ۸/۹ کیلووات ساعت، بسیار مشابه است. مسافت الکتریکی کامل به ازای هر بار شارژ به مدت سه ساعت در سطح ۲ تا ۲۷ مایل (۴۳ کیلومتر) می‌رسد. مسافت کل، با یک بار شارژ کامل و مخزن سوخت پر، حدود ۵۹۰ مایل (۹۴۹ کیلومتر) است. هیوندای برای مدل هیبرید پلاگین برآورد مصرف سوخت ندارد.

بروزرسانی‌ها برای شاسی مدل‌های سوناتا هیبرید شامل یک میله ضد چرخش جلویی، طراحی بازوی یدک‌کش عقبی محکم‌تر و غلاف‌ها، و کمک فرمان کالیبره شده می‌باشد. این‌ها باید حس پویاتری در کیفیت رانندگی و بهبود سطوح راحتی به منظور ایجاد وزن بیشتر طراحی‌های خودرو الکتریکی القا کنند.

بروزرسانی‌های سیستم اطلاعات سرگرمی و ارتباطی شامل نسل جدید سیستم خودروی متصل لینک آبی (Blue Link Connected Car System) از هیوندای می‌باشد. این سیستم به فعالیت از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند هیوندای با امکان استارت ریموت، تنظیمات کنترل هوای محیط، قفل در و کمک راننده می‌افزاید. همچنین شامل اپلیکیشن‌های الکسای آمازون و کمک گوگل لینک آبی برای افزایش گزینه‌های ارتباطاتی می‌باشد. اپلیکیشن‌های اندروید ویر و ساعت هوشمند اپل را نیز می‌توان در سیستم جدید لینک آبی تعیبه کرد و مدل سوناتا هیبرید، دارای گزینه اپلیکیشن MyHyundai برای دسترسی به سیستم‌های شارژ و کنترل مستقیم باتری می‌باشد.

سوناتا هیبرید هیوندای ۲۰۱۸ در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ وارد نمایشگاه‌ها می‌شود در حالی که سوناتا هیبرید پلاگین هیوندای ۲۰۱۸ در ایالت‌های منتخب در آمریکا در سه ماهه دوم وارد نمایشگاه‌ها می‌گردد. هیبرید پلاگین در سطح ملی در دسترس خواهد بود.

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image