تعمیرگاه کیمن | تعمیرات تخصصی پورشه کیمن در تعمیرگاه تارک خودرو

تعمیرگاه کیمن | تعمیرات تخصصی پورشه کیمن در تعمیرگاه تارک خودرو

کیمن خودرویی در کلاس مدل های کوپه طبقه بندی می شود که با تکیه بر طراحی و مهندسی نسل دوم و سوم رودستر پورشه باکستر تولید و در سال ۲۰۰۶ عرضه شد؛ بد نیست بدانید که طراح نسل اول پورشه کیمن، پینکی لای است. تمام مدل های پورشه کیمن در کارخانه ی خودروسازی والمت واقع در فنلاند مونتاژ و تولید می شود.، اما پس از سال ۲۰۱۲ و اینکه فولکس واگن کنترل شرکت پورشه را به دست گرفت تولید دو مدل کیمن و رودستر در کارخانه ی قدیمی کارمان واقع در شهر اسنابروک آلمان ادامه یافت؛ در آن سال ها، این کارخانه که نسل ششم گلف کروک مدل سال ۲۰۱۲ را تولید می کرد، به فولکس واگن تعلق داشت.

نام این خودرو به جزایر کیمن اشاره نمی کند؛ بلکه این جزایر و خودروی جذاب پورشه هر دو براساس یکی از گونه های تمساح به نام کیمن نام گذاری شده اند. زمانی که اولین نسل از پورشه کیمن به بازار عرضه شد، مسئولان باغ وحش ویلهلم اشتوتگارت (به منظور تبلیغات این خودرو) چهار راس تمساح کیمن به مجموعه خود اضافه کردند.

پورشه در سال ۲۰۰۹ علیه شرکت معروف تولیدکننده کفش و دمپایی کراکس، به دلیل نقض قانون حق تکثیر شکایت کرد. دلیل اصلی این شکایت، یکی از محصولات کراکس بود که با نام کیمن فروخته می شد. به دنبال شکایت پورشه، علیه شعبه اروپای کراکس حکم قضایی صادر و فروش کفش و دمپایی کراکس با نام کیمن در آلمان ممنوع شد. کراکس شرکتی آمریکایی بوده و دفتر مرکزی اش در شهر لانگمانت کلرادو واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *