تعمیرگاه مرکزی بی ام و | تعمیرات تخصصی تمامی مدل های بی ام و

تعمیرگاه مرکزی بی ام و | تعمیرات تخصصی تمامی مدل های بی ام و

مرکز سرویس و تعمیرات بی ام و

متخصصان سرویس و تعمیر خودروهای بی ام و در غرب تهران

متخصصانی با عشق و علاقه به خودرو و بی ام و

 

تعمیرگاه مرکزی بی ام و
تعمیرگاه مرکزی بی ام و

سرویس بی ام و و مینی کوپر

تعمیرگاه تارک خودرو افتخار می کند که یکی از اولین مراکز سرویس تخصصی بی ام و در غرب تهران و مناطقی مثل غرب، شمال، شمال غرب و جنوب غرب است. ما متخصص معاینه فنی و خدمات تعمیر مینی کوپر و بی ام و هستیم. مهم نیست که کار شما تعویض قطعه ای کوچک یا بررسی فنی خودرو و تعمیر باشد، متخصصان ما با استفاده از تجهیزات عیب یابی اتولاجیک خدمات مورد نیاز را انجام می دهند تا در زمان و هزینه صرفه جویی شود.

تعمیرگاه مرکزی بی ام و
تعمیرگاه مرکزی بی ام و

تکنسین های کاملا آموزش دیده و ماهر بی ام و

همیشه می توانید به تعمیرگاه تارک خودرو اعتماد کنید. با ۳۰ سال تجربه و سابقه در تعمیرات و معاینه فنی خودروهای بی ام و و مینی، ما در ارائه ی خدمات باکیفیت با قیمت های رقابتی به شهرت رسیده ایم.  مکانیک های حرفه ای و خوش برخورد ما، به ارائه ی خدمات مطمئن با قیمت مناسب متعهد هستند.

 

تعمیرگاه مرکزی بی ام و
تعمیرگاه مرکزی بی ام و

سیستم سرویس آنلاین بی ام و

پورتال سایت سیستم سرویس آنلاین بی ام و (OSS) به پورتال سرویس آنلاین خدمات پس از فروش بی ام و (AOS) تبدیل شده است. تمام مراکز سرویس تخصصی بی ام و باید در این سیستم ثبت نام کرده و گزارش های آنلاینشان را به روز رسانی کنند تا زمانی که کسی قصد فروش خودرویش را داشته باشد و از این طریق آخرین تعمیرات در دسترس خریدار باشد. مسلم است که ثبت در پورتال بی ام و شامل بخشی از مراحل خدمات خودرو در تعمیرگاه تارک خودرو خواهد بود.

 

در تارک خودرو انواع مشکلات از نقص فنی موتور تا خرابی شیشه پاک کن و ایرادهای پیچیده برقی برطرف خواهد شد. تکنسین های متخصص بی ام و در کنار جدیدترین تجهیزات عیب یابی خودرو و همچنین دسترسی به تمام داده های فنی محصولات بی ام و. یعنی خدمات عیب یابی تارک خودرو نه تنها با قیمت مناسب انجام شده بلکه خودروی مشتری را هر چه زودتر به جاده بر می گرداند.

 

تعمیرگاه مرکزی بی ام و
تعمیرگاه مرکزی بی ام و

اسکنری که ما استفاده می کنیم، قابلیت بررسی و عیب یابی هر سیستم بزرگ و کوچک در خودروی بی ام و را دارد. این اسکنر هر نوع سنسور در خودرو را فعال می کند، هر تست اولیه را انجام می دهد، داده های در حال تبادل را می خواند و همچنین، کدهای نقص فنی را با دقت تشخیص می دهد.

تمام واحدهای کنترل خودروهای بی ام و، مثل واحد کنترل الکترونیک، ترمز ضدقفل، کیسه هوا، تهویه، ایموبلایزر، سیستم ورود و خروج بدون کلید و همچنین بیش از ۴۰ واحد کنترل در خودروهای مرسدس بنز در اسکنر مورد استفاده ی تارک خودرو می تواند بررسی شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *