تعمیرگاه بنز در تهران | تعمیرگاه تخصصی انواع مدل های بنز تارک خودرو

تعمیرگاه بنز در تهران | تعمیرگاه تخصصی انواع مدل های بنز تارک خودرو

تعمیرگاه بنز در تهران

تارک خودرو براساس دستورالعمل رسمی سازنده، خدمات خودرو را در دو نوع A و B انجام می دهد. مراجعه کنندگان اطمینان خاطر داشته باشند که در این مرکز، تنها قطعاتی که براساس برنامه سرویس دوره ای نیاز به تعویض دارند، با نمونه نو عوض شده و این مرکز، تمام خدماتی که روی هر خودرو انجام می شود را به صورت کتبی ثبت می کند.

بنابراین مطمئن باشید که هیچگونه کم کاری در سرویس خودرو انجام نمی شود و ماشین مرسدس بنز شما دقیقا همان سرویسی که سازنده مشخص کرده را دریافت کرده تا خودرو به مانند روز اول صفر کیلومتر کار کند.

مرکز عیب یابی مرسدس در تهران

با طرح قانون ممنوعیت تبانی در کسب و کار که از سال ۲۰۰۳ اجرا می شود، هر مشتری می تواند ضمن اطمینان از کیفیت خدمات و بدون نگرانی از باطل شدن گارانتی شرکتی، خودروی مرسدس بنزش را به هر مرکز سرویس که انتخاب کند، بسپارد.

به لطف تکنسین های ماهر و مجرب که در حوزه فنی و تعمیر دانش بالایی دارند، در این مرکز سرویس کامل و تعمیرات خودرو در بالاترین سطح استاندارد انجام می شود. تکنسین های این مرکز به صورت مستقیم با مشتری در مورد گزینه های مختلف تعمیر خودرو صحبت می کنند و تنها با تایید او، خدمات انجام خواهد شد. هزینه ی خدمات دقیقا همان مبلغی خواهد بود که پیش از انجام سرویس اعلام شده مگر اینکه توافق دیگری شده باشد. در این مرکز، هزینه های اضافه و خارج از فاکتور دریافت نمی شود.

 

صرفه جویی ماندگار، بدون تخفیف های دوره ای

در تارک خودرو قیمت خدمات با مراکز تعمیری دیگر رقابتی بوده و همین مورد باعث شده که هزینه های نگه داری یک خودروی مرسدس بنز کمتر شود.

در این مرکز، تخفیف های دوره ای یا کوپن وجود ندارد؛ تمام تخفیف های هزینه خدمات کاملا مشخص بوده و برای همه مشتری ها در ۳۶۵ روز سال در دسترس است.

تارک خودرو تنها ۵۰ درصد اجرتی که در مراکز تعمیر و سرویس مرسدس بنز خواسته می شود را دریافت  می کند؛ چرا که این مرکز مستقل است.

علاوه بر این، گارانتی شرکتی مرسدس بنز هم باطل نمی شود، بنابراین اطمینان خاطر از خدمات خواهید داشت و در عین حال، در هزینه ها صرفه جویی می شود.

 

تارک خودرو در هزینه های بالای تعمیر میانبر می زند، نه در انتخاب قطعات خودرو. پس چرا به مراکزی که قیمت بالایی دارند، مراجعه کنید؟

زمانی که خودروی مرسدس بنز شما در مرکز ما باشد، به ۱۰۰ درصد جزئیات توجه می شود؛ فقط از موارد زیر استفاده می کنیم:

۱۰۰ درصد قطعات اصلی و شرکتی مرسدس بنز، شامل ۲ سال ضمانت قطعه به اضافه اجرت

۱۰۰ درصد استفاده از تجهیزات عیب یابی مورد تایید مرسدس بنز

۱۰۰ درصد خدمات مطابق زمان بندی سرویس دوره ای دستورالعمل مرسدس بنز

۱۰۰ درصد ثبت خدمات به صورت کتبی و دیجیتالی

۱۰۰ درصد کارکنان تکنسین های آموزش دیده

۱۰۰ درصد روغن های مصرفی نمونه از محصولات فول سنتتیک برند موبیل

 

در مونتاژ قطعات خودروهای مرسدس بنز در کارخانه، از روغن های موبیل استفاده می شود؛ ما هم از همین برند روغن استفاده می کنیم. جای تعجب ندارد که بسیاری از مراکز سرویس خودرو این روغن را به کار نمی برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *