هدیه ویژه تارک خودرو: اینترنت در ایران در سطح جامعه اکثراً محدود به وب‌گردی و ارتباطات راه‌دور و در دانشگاه‌ها تحقیقات علمی است و تجارت الکترونیک به علت نبود زیرساخت‌ها و قوانین لازم در سطح محدودی ارائه می‌گردد. اما تحقیقات جدید نشان می‌دهد که تجارت الکترونیکی و وبگاه‌های تجاری ایران در سطح منطقه پربازدیدتر از کشورهای همسایه هستند. برای کارهای دیگری مثل رزرو اینترنتی هتل‌ها، بلیت‌های چارتری و تورها، خانه معلم برای فرهنگیان، بلیت قطارهای نوروزی، بلیت هواپیماها و کشتی‌ها، ثبت نام اینترنتی و استفاده از ایمیل نیز از اینترنت استفاده می‌شود. همچنین براساس گزارش جدید Zenith حکایت از این دارد که تا پایان سال ۲۰۱۷ بیش از ۷۵ درصد از ترافیک اینترنت توسط گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها مصرف خواهد شد. دانستن این نکته خالی از لطف نیست که بدانید هم‌اکنون نزدیک به سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر در جهان از اینترنت استفاده می‌کنند. این ارقام شگفت‌انگیز حکایت از اهمیت بسیار بالای جامعه مجازی در دنیا دارد.

نمودار استفاده از اینترنت

نمودار روند رو به رشد استفاده از اینترنت نسبت به تلویزیون

هدیه ویژه:

بیست درصد تخفیف تنها برای مراجعین اینترنتی! بر همین اساس تارک خودرو برای تشویق مشتریان خود به استفاده تجاری و بهینه از اینترنت اقدام به تخفیف ویژه اینترنتی کرده است. تا به این بهانه از اعتماد مشتریان مجازی خود قدردانی کرده باشد.

بنر تخفیف

تعمیرگاه تخصصی تارک خودرو با مدیریت مهندس محمد میرزایی یکی از آن محدود تعمیرگاه ها می باشد که با تجربه و سابقه درخشان، ابزارهای مخصوص و با تکیه بر تجربه فنی نیروهای کارآمد خود اقدام به رفع مشکلات و سرویس دهی خودروهای شما می کند. بعد از خدا یک دهه رضایت مشتری پشتیبان کار ماست.
 
آدرس: تهران – جاده مخصوص کرج-نرسیده به ایران خودرو- خ امید-دوم شرقی پلاک 9
تلفن: 09103003004 | 44905620-021
ایمیل: m.mirzaei.2307 [@] gmail.com

 

No votes yet.
Please wait...